KRUSTCELĒS STĀVOT

Mūsu sabiedrība, lūkojoties uz to visas cilvēces mērogā, šobrīd apstājusies krustcelēs. Viens ceļrādis sola prātam neaptveramu tehnikas progresu un vienlaikus – tālāku morālo degradāciju, kas ved uz neizbēgamu pašiznīcināšanos. Otrs norāda uz harmonisku attīstības ceļu, pacelšanos jaunā apziņas līmenī. Sabiedrības vairākums izvēlas šķietami ērtāko un vieglāko progresa lielceļu, mazākums – grūtāko, dziļu dubļu klāto, aizaugušo harmonizācijas taku. Īss klusuma un pārdomu brīdis. Varbūt vēl ir cerība? Varbūt mazākuma pūles sasniegs kritisko masu, kas mainīs vairākuma domāšanu? Varbūt kādu būtisku pilienu mazākuma svaru kausā raidīs šī saruna ar Valēriju PARAMONOVU, Starptautiskās Nostradama akadēmijas akadēmiķi, Latvijas un Starptautiskās Parapsiholoģijas un ezoteriskas asociācijas prezidentu, mācību centra „Gudrība” prezidentu.

 

Pastāstiet, lūdzu, par savu asociāciju.

– 23. gadu nodarbojamies ar parapsiholoģijas un ezoterikas problēmām. Tā dibināta 1990. gada 21. janvārī. Šajā laikā esam īstenojuši 260 ekspedīcijas. Galvenais mērķis – pacelt ezoteriku zinātnes līmenī un rīkot ekspedīcijas, lai prognozētu cilvēces attīstību un noskaidrotu, ko varam gaidīt no nākotnes, kādas ir pagātnes kļūdas. Protams, izmantojam parapsiholoģijas iestrādnes. Parapsiholoģija jau sen pastāv un praktiski ir atzīta kā psiholoģijas novirziens. Cilvēki par to maz zina, jo tās atklājumus galvenokārt izmanto speciālie dienesti un kara rūpniecības nozare.

Pēdējā ekspedīcijā veicām virkni interesantu eksperimentu. Maltā atklājām anomāliju, kas skāra ekspedīcijas dalībniekus – katru savā laikā 8 minūtes, bet viens kolēģis 14 dienu laikā novecoja par 20 minūtēm. Vēl kāds interesants redzējums: anomālajā zonā virs cilvēka galvas kompass „sajuka prātā” un rādīja nepareizas debespuses – novirze no ziemeļu punkta bija 30–180 grādu amplitūdā. Tas apliecināja, ka aktivizējas laika un telpas, kā arī enerģētiskā dimensija. Mums zinātniski jātiek skaidrībā par notiekošo. Kāpēc Zemes Šūmana frekvence sasniegusi 16 hercus? Vai Zeme ir gatava magnētisko polu maiņai un kādas tai var būt sekas? Mums ir hipotēze, ka magnētisko polu maiņa notikusi jau vairākkārt mūsu planētas vēsturē. Tas būtiski ietekmēs cilvēku atmiņu. Cilvēki, kuri ar sevi strādā un attīstās, jau dzīvo Zelta laikmetā, atrodas 6. rasē. Tiem, kuri šo procesu bremzē, domā tikai par naudu un zeme līmeņa izklaidēm, šī procesa gaitā tiks dzēsta atmiņa. Var gadīties, ka piecdesmitgadīgs cilvēks attapsies mēnesi veca bērna apziņā. Prognozes nav mierinošas un iepriecinošas, tāpēc strādājam pie evolūcijas procesu izpētes un analīzes.

Mūsu asociācija nevis bezmērķīgi klaiņo apkārt pa pasauli, bet pēta civilizācijas pagātni, lai uz šo zināšanu bāzes varētu prognozēt nākotni.

Nesen atgriezāmies no andronu kolaidera, kas izvietojies Šveices un Francijas teritorijā. Ne viss ir tik skaisti, kā to pasniedz zinātne. Atklājot Higsa bozona elementārdaļiņu, tā nonākusi līdz mūsu materiālās pasaules robežai. Tā ir daļiņa, kas materiālajā pasaulē nodrošina materializāciju, t.i., vielas masa atkarīga no Higsa bozona. Bet kas tālāk? Būdami tur, centāmies gūt kādu skaidrību no zinātniekiem. Diemžēl tādu neguvām. Andronu kolaiders ir šāda tipa visjaudīgākā ierīce pasaulē, kurā ieguldīts desmitiem miljardu. Tā perimetrs ir 27 km. Tā ir ļoti bīstama lieta. Pētījumu pamats ir matērijas sadalīšana, un tas izdarīts līdz pašiem pamatiem. Mums paskaidroja, ka šo daļiņu sadursme turpināsies līdz 2013. gada februārim. Aiz materiālās pasaules sākas antipasaule un melnā matērija, par ko zinātnieki neko nezina. Kā var līst iekšā neizpētītā jomā, neparedzot sekas? Šāds kolaiders var iegriezt uz planētas melno caurumu. Izpētījām arī teritoriju virs kolaidera un atklājām nepatīkamas izpausmes. Mūsu rīcībā esošās ierīces uzrādīja, ka kolaidera centrā vispār nav elektromagnētiskā starojuma, kaut gan tas nav iespējams. Tas nozīmē, ka eksistē kāda aparatūra, kas šo starojumu izkropļo. Vēl kāds šokējošs vērojums. Saulespuķes parasti griežas līdzi saules kustībai, bet tās, kuras auga kolaidera aplī, skatījās pretējā virzienā. Nesaprotami!

Starp citu, 2013. gada februārī ciklatrona darbība netiks apturēta, tāpēc raisās pamatotas bažas, kas tas varētu izraisīt pareģoto Armagedonu. Pārsteidza zinātnieku attieksme. Viņu galvenais sauklis bija: „Pamēģināsim, eksperimentēsim!” Mēs viņiem uzdevām 30 jautājumus, un uz 5 no tiem viņi nespēja atbildēt.

Pēc Jūsu stāstītā izriet, ka pasaules zinātnieki mērķtiecīgi darbojas planētas pašiznīcināšanas virzienā.

– Mums ir nepatīkama versija. Šobrīd cilvēce ir pienākusi pie tās pašas robežas, kā savulaik atlanti. Viņu civilizācija gāja bojā līdzīgu kļūdu rezultātā. Antiviela (antiprotons, antihēlijs) ir iegūta, radīts mākslīgais intelekts – 5., 6. paaudzes datori, kas kopēs cilvēka smadzenes, kristāli tiek izmantoti savtīgiem mērķiem, notiek atomizmēģinājumi. Kad bijām ekspedīcijā Hibīnos (Murmanskas apgabals), redzējām, ka kalnu vairs nav. Redzams, ka tie spridzināti ar atomjaudu, jo klinšu vietā ir sadrupināti akmeņi. Vēl līdz šim apkārtne ir radioaktīva.

Parapsiholoģijai ir ar ko nodarboties, jo ir daudz risināmu problēmu. Mēs bieži tiekamies ar žurnālistiem un stāstām par saviem atklājumiem. Protams, daudz kas paliek noslēpumā, daudzas lietas nepubliskojam, lai tās neizmantotu militāriem mērķiem.

Kas attiecas uz cilvēci kopumā, tad nekādas labas prognozes neredzam. Cilvēki sāk līdzināties dzīvniekiem: nauda, sekss, izklaide, iegribu piepildīšana. Īpaši šokē jaunatne. Kontaktējoties ar jauniešiem, redzams, ka reti kurš domā par dvēseli, par sevis izglītošanu un pilnveidošanu. Esam nonākuši līdz tādam absurdam, ka cilvēks paziņo, ka vēlas būt direktors, prezidents u. tml., ignorējot domu, ka vispirms ir jāmācās. Palūkosimies uz savu valsti! Mēs taču veļamies izgāztuvē. Dombrovskis runā par pozitīviem rezultātiem cilvēku līmenī. Kur tie ir? Kā cilvēks, Latvijas iedzīvotājs un biznesmenis nekādu progresu nesaskatu, tieši otrādi, redzu vēl dziļāku lejupslīdi. Vēl vairāk. Pirms 10 gadiem runājām par to, ka Eiropas Savienība sabruks. Toreiz par mums smējās, bet tagad šis process ir acīmredzams. Būtībā Eiropas Savienība ir bijušās Padomju Savienības analogs, kur viss stingri noteikts. Piemēram, Ķekavas putnu fabrikas darbinieki stāstīja, ka Eiropas Savienības regula nosaka, ka uz katru vistu obligāti jābūt 50 cm2. Kā to realizēt saimniecībā, kur ir miljoniem putnu! Spānijā gada laikā ievāc vairākas apelsīnu ražas, vienu no tām viņi pilnībā iznīcina, lai noturētu cenu. Atgriezīsimies Latvijā. Cukura rūpniecība iznīcināta, rūpniecība un lauksaimniecība iznīcinātas. Un tas noticis tikai tāpēc, ka visu laiku iets Eiropas Savienības pavadā. Lietuvieši rīkojās atšķirīgi – piekrita samazināt kādu no lauksaimniecības kvotām, bet pieprasīja to kompensēt. Latvijas zemkopji saņem daudzkārt mazākas kompensācijas nekā citās Eirozonas valstīs.

Problēmas arī reliģijai, jo jaunatne no tās novēršas. Tas tāpēc, ka kristietība turas pie 2000 gadu vecām dogmām un neko nepaskaidro. Modernā jaunatne vēlas dzirdēt atbildes uz jautājumiem. Kad cilvēks sāk domāt, tad saskata tādas nianses, kādas vienkāršam patērētājam paslīd garām.

Viens no asociācijas biedriem 10 gadus nodzīvoja Amerikā. Atgriezās un stāstīja, ka vairs nespēja tur dzīvot, jo nebija neviena, ar ko aprunāties. Kad pajautā amerikāņu jaunietim, kas uzvarējis 2. Pasaules karā, atbilde skan: Amerika. Cik iznācis kontaktēties ar amerikāņiem ekspedīciju laikā, dara uzmanīgus viņu intelektuālais līmenis.

Ezoteriskos avotos teikts, ka mūsdienās Latvijai esot atvēlēta īpaša loma.

– Jā, par to rakstīju savā 3. grāmatā. Izpētīts, ka pastāv divas – Eiropas un Āzijas – evolūcijas spirāles. Šobrīd pasaules liktenis izšķiras divās pilsētās – Pekinā un Rīgā. Lai to pierādītu, pietiek atskatīties cilvēces attīstības vēsturē. Tā sākas Mezopotāmijā, Irākas teritorijā. Kāpēc amerikāņi un angļi izlaupīja turienes muzejus un ekspozīcijas aizveda uz Ņujorku un Londonu? Tāpēc, ka viņi zina to, par ko runājam. Izsekosim Āzijas evolūcijas spirālei. Pēc zināma laika posma uzplaukums vērojams Indijā, vēl pēc laika – Ķīnā, tad Japānā, visbeidzot – Amerikā. Attīstība šajos reģionos vienlaikus veicināja visas civilizācijas attīstību. Piemēram, Ķīna. No turienes nāk kompass, porcelāns, šaujampulveris utt. Tas pats process risinājās Eiropas daļā, kad pēc zināma laika posmiem bija vērojami spēcīgi attīstības impulsi. Pēc Mezopotāmijas nākamais punkts bija Krēta, sekoja Grieķija (zinātnes un mākslas šūpulis), Roma (likumdošanas pamati), Itālija (renesanses laiks), Spānija un Portugāle (lielie ģeogrāfiskie atklājumi), Anglija (buržuāziskā revolūcija), Vācija (20. gs. 30. gados Hitleram bija iespēja izvēlēties citu attīstības ceļu bez pasaules kara). Šobrīd spirāle atvijusies līdz Rīgai.

Mūsu pētījumi liecina, lūk, ko. 400–500 g. pirms mūsu ēras nevienas valsts vadītājs vai karavadonis nepieņēma svarīgu lēmumu, pirms nebija konsultējies ar Delfu orākulu. No ezoterikas viedokļa šobrīd Latvijā, kura varēja kļūt par garīgās attīstības centru un dot padomus citām valstīm, ir primitīvs pārvaldes līmenis, kurā nejūt izpratni par notiekošajiem procesiem.

Kā tas savienojams? Latvijai piešķirta īpaša misija, bet tā atrodas nožēlojamā situācijā?

– Mūsu pasaule ir bināra: vīrietis–sieviete, labais–ļaunais. Evolūcijas spirālē Pekina iet ar pluszīmi, bet Latvija ar mīnuszīmi. Latvija savai misijai gatavojās aptuveni 700 gadus, kad sintezējās kultūra: vācieši, poļi, zviedri, krievi un vietējie, kuri to visu uzsūca. Vispirms tika sagatavota zemes akupunktūra, uzkrājot kultūras vērtības. Pēc tam 1918. gadā parādījās valsts, un ar šo brīdi Latvija uzņēmās un sāka īstenot savu misiju. Lai mūsu civilizācija neaizietu bojā un turpinātu attīstīties, Dievs izvēlas izmēģinājuma poligonus, kādi šobrīd ir Rīga un Pekina, lai pārbaudītu, ko cilvēki darīs, kā rīkosies sarežģītā situācijā, vai pārdos dvēseli sātanam. Diemžēl Latvijā īstenojas sliktais scenārijs. Es nerunāju par visiem iedzīvotājiem, bet par to masu, kuri dzenas tikai pēc naudas un varas. Patiesībā viņi pārņēmuši amerikānisko dzīvesveidu. Tiek mācīts nedomāt un darīt visu, ko nosaka no augšas vai uzraksta internetā. Mūsu politiķi kļuvuši par amerikāņu pakalpiņiem un neuzklausa ezoteriķu ieteikumus. Vajadzētu būt otrādi – amerikāņiem vajadzētu ieklausīties latviešos, jo tieši šeit veidojas nākotnes enerģētika. Latvijas misijas jēga ir pieņemt, pārbaudīt, interpretēt un realizēt Dieva/Augstākā saprāta sūtīto informāciju. Latvijā ir tik daudz dažādu ezoterisku biedrību, tiek rīkoti semināri, uz kuriem ierodas Krievijas speciālisti (Globa, Kvaša, Lazarevs u.c.). Dievs ir devis iespēju un vienlaikus – palielinājis atbildību. Energoinformatīvajā līmenī Latvija attīstās, bet fiziskajā līmenī stāv uz vietas. Mirstība Latvijā, salīdzot ar citām bijušajām Savienības valstīm, šobrīd ir visaugstākā. Tas liecina, ka misiju neizpildām, kā nākas.

Aicinu visus garīgi attīstīties, mācīties, mīlēt sevi un līdzcilvēkus, skatot šos jēdzienus padziļināti. Piemēram, atbildot uz jautājumiem: kas ir mīlestība un kā tā var izglābt pasauli, kā izvilkt dzimteni no dziļās bedres? Kad runāju ar politiķiem un valsts pārvaldītājiem, mani pārsteidz, ka viņos trūkst patriotisma, tā piemīt vienīgi nacionālo partiju pārstāvjiem. Mūsu valstij nav ideoloģijas. Kāpēc valdība nedomā par valsti, bet uzklausa Amerikas vēstnieku padomus? Vēl vairāk, Latvijas zeme tiek bezatbildīgi izpārdota. Piemēram, mūsu augstākā virsotne Gaiziņš pārdota skandināviem. Skandināvi zina, ko vēlas. Arī lielākās bankas Latvijā pieder viņiem. Par kādu valsts suverenitāti var runāt? Mēs sen esam pārdoti, jo sevi nevērtējam.

Cilvēki brauc pelnīties uz ārzemēm. Kad jautā, vai plāno atgriezties, viņi atbild noliedzoši, jo dzimtene radījusi tikai problēmas un neko nav devusi. Latvija taču ir vienīgā vieta, kur latvieši var saglabāt savu valodu un kultūru. Valdības koridoros jau klejo projekts par cittautiešu izvietošanu Latvijas teritorijā. Kur palicis iedzīvotāju patriotisms?

Ja Latvijā aktīvi nedarbotos ezoteriski noskaņoti cilvēki, tad mūsu valsts vairs nebūtu.

Ja salīdzina 90. gadu sākumu ar šodienu, tad garīgā degradācija (70%) redzama kā uz delnas. Valsts turas uz cilvēkiem, kas domā par dzimteni un par savu bērnu nākotni, kuri ar sevi strādā.

Kas Jūsu uztverē ir darbs ar sevi?

– Cilvēks balstās uz 3 vaļiem – gribu, intelektu un mīlestību. Cilvēkam jādarbina ne tikai griba, strādājot un pārvarot grūtības, bet jāattīsta savs intelekts, apgūstot zināšanas. Runāju ar vairākiem akadēmiķiem, kuri varētu pieņemt 20 doktorantus, un jautāju, kāpēc to nedara. Viņi atbildēja, ka doktorantu nav, jo jaunieši nevēlas mācīties. Viņi labprātāk sēž internetā. Šī atkarība ir vēl ļaunāka nekā dirnēšana pie spēļu automātiem, jo notiek smadzeņu robotizācija. Par mīlestību vispār esam aizmirsuši. Pazīstam tikai mīlestību starp sievieti un vīrieti. Viss un visi ir slikti. Tas liecina, ka esam pārstājuši mīlēt cits citu un savu dzimteni, apkārtējo dabu un Dievu. Lūk, tas arī jāattīsta sevī. Griba cilvēkam vai nu ir vai nav, taču intelekts un mīlestība pašam ir jāattīsta. Šodien sātanam ir lieliska pozīcija. Līdz 1991. gadam bija cenzūra un nekādu ezoterisku informāciju neielaida. Tagad ir otra galējība – cilvēks slīkst informācijas plūsmā, jo nespēj tajā orientēties. Un tas tiek darīts ar nolūku, lai neļautu visu sistematizēt un izveidot savu stabilu viedokli. Bībele šo laiku nosaukusi par viltus praviešu laiku. Savā mācību centrā cenšamies zināšanas salikt pa plauktiņiem, lai cilvēki visu saprastu. Internetā apmēram 50% ir dezinformācija. Pievērsiet uzmanību tiem rakstiem, kuriem nav autoru!

Evolūcijas spirāle atstās Latviju. Tiklīdz to pārņems cita valsts, tiks pavilkta svītra neizpildītajai misijai un valsts saņems sodu pēc pilnas programmas. Es to pārdzīvoju, jo Latvija ir mana dzimtene.

Kas notiks tālāk?

– Evolūcijas spirāle caur Igauniju aizvīsies tālāk uz Krieviju, kur tās Eiropas daļa savienosies ar Āzijas daļu. Tur arī veidosies jaunā sestā rase. Ar retiem izņēmumiem (Mao Cze Duna kultūras revolūcija) Krievija un Ķīna draudzējas. Par abu spirāļu tuvo apvienošanos pārliecinājāmies ekspedīcijas laikā. Krievijā liela problēma ir alkoholisms, un daudzi ciemi izmirst. Tur ierodas ķīnieši, kuri ir strādīgi un disciplinēti, un paceļ šos ciematus jaunai dzīvei. Krievijas valdībai tas ir izdevīgi. Tādējādi Āzijas spirāle jau ir ienākusi Krievijas teritorijā, tuvojas arī Eiropas spirāle, taču Krievija vēl nav gatava uzņemties šo misiju. Tas notiks ap 2020. gadu.

Ezoteriķi situāciju skaidro šādi. Nāves spriedums Padomju Savienībai un Amerikas Savienotajām Valstīm tika pasludināts 1986. gadā. Atcerēsimies, kas togad notika. Amerikā uzsprāga kosmosa kuģis Chellenger, kas pārstāvēja modernāko kosmisko tehnoloģiju. Aprīlī Krievijā uzsprāga Černobiļas atomreaktors, kas pārstāvēja modernāko atomenerģētiku. Zemei tuvu garām aizlidoja Haleja komēta. Visos laikos ticis uzskatīts, ka komētas parādīšanās ir slikta zīme. 1991. gadā Padomju Savienība tiešām sabruka. ASV vēl turas, taču nemitīgi cīnās ar virpuļviesuļiem, taifūniem, zemestrīcēm, kuru spēks pieaug. 2001. gadā tika uzspridzināti Dvīņu torņi un gāja bojā 3500 cilvēku. Tas bija iegansts, lai sāktu karu Irānā un Afganistānā. Gluži svaigs fakts ir ekoloģiskā katastrofa Meksikas līcī, kas iedragāja visu kūrorta biznesu. Slepenajās laboratorijās tika radītas mākslīgas baktērijas, kuras ieprogrammēja uz naftas produktu iznīcināšanu un ielaida līča ūdeņos. Baktērijas sākumā izmēģināja baroties ar naftu, bet tad neparedzēti sāka iznīcināt visu dzīvo.

Aplūkosim 30. paralēli, lai saprastu uz planētas notiekošos procesus. Pa kreisi no ASV uz šīs paralēles atrodas Bermudu trijstūris. No šī punkta problēmas pārvietojas uz Āfriku, kur jau otro gadu plosās nemieri, kari un nesaprotamas revolūcijas. Līdz tam katrs bezdarbnieks tur saņēma 1000 dolārus. Ko vēl vajag? Te var runāt par energoinformātikas izmantošanu šī reģiona ietekmēšanai. Virzāmies tālāk pa 30. paralēli. Fukušimas atomelektrostacijas avārija un sekojoša zemestrīce Japānā. Uzskatām, ka pasaules gala atslēgas atrodas uz 30. paralēles.

Bet kur meklējamas solītā Zelta laikmeta atslēgas?

– Uz 30. meridiāna. 330. gads p.m.ē. – Maķedonijas Aleksandrs dibina Aleksandriju. Pēc 10 grādiem uz kartes un 600 gadiem dižais Konstantīns dibina Konstantinopoli. Pēc 10 grādiem un 600 gadiem tiek dibināta Kijeva, vēl pēc 10 grādiem un 600 gadiem Pēteris Pirmais dibina Sanktpēterburgu. Kā redzat, pa šo meridiānu virzās attīstība (zinātne, māksla, kultūra). Tas viss krustojas Kairā, kur šobrīd ir vislielākais sajukums.

Ko vēlas tie, kuri mēģina izmantot šīs parapsiholoģiskās iestrādes savtīgiem nolūkiem?

Mūsu planētu cenšas iekarot svešas civilizācijas, tostarp pelēkie. Zināms, ka 17 pasaules valstu vadītāji noslēguši ar viņiem līgumu un ir pārdevuši tiem savus iedzīvotājus par dažām tehnoloģijām. Rezultātā citplanētieši nolaupa cilvēkus, lai veiktu ar viņiem eksperimentus. Noteikti ir lasīts par 1947. gada notikumiem Amerikā, Rozvelā, kur nokrita citplanētiešu kosmosa kuģis, un tam sekoja jaunu tehnoloģiju sprādziens: lāzera ieroči, internets, neredzamās lidmašīnas. Tehnoloģiju uzplaukums bija vērojams arī pirmskara Vācijā, kad viņi radīja pasaulē pirmo ballistisko raķeti, pirmo reaktīvo lidmašīnu, atombumbu, zenītartilērijas ierīces. Hitlers to visu izmantoja pasaules iekarošanai. Vācijā tobrīd darbojās ap 50 parapsiholoģijas institūtu. Vācijas ekspedīcija apstiprināja, ka šīs zināšanas vēl aizvien darbojas un balsta šo valsti, kura ir viena no vadošajām Eirosavienībā.

Jūsu prognozes 2013. gadam un tālākai nākotnei.

– Mēs laikam esam viena no retajām organizācijām, kas runā nevis par pasaules galu, bet par Zelta laikmetu. Visi vēlas zināt, kas tas tāds, kā izpaužas. Tā kā Latvijas iedzīvotāji degradējas, 2013. gads būs ļoti sarežģīts. Aizvadītais 2012. gads klimatisko apstākļu ziņā bijis neparasts, savos 65 gados tādu neatceros piedzīvojis. Viss plūst un mainās. Par 2013. gadu neko priecīgu nevaru solīt. Kopumā tas būs tāds pats kā 2012. gads. Eksāmenu sesija turpināsies.

Līdz 2020. gadam sairs Eiropas Savienība. Attiecībās ar apkārtējo pasauli nekas nemainīsies. Joprojām dominēs amerikāņi, skandināvi, angļi un vācieši, aktivizēsies ķīnieši. Pieaugs tūristu plūsma.. Ekonomiskā krīze saglabāsies iepriekšējā līmenī, jo dāvanas neesam nopelnījuši. Ekonomiskajā ziņā pastiprināsies skandināvu spiediens. Pieaugs mirstība. Sabiedrība spēcīgi noslāņosies pēc sava intelektuālā līmeņa – vieni kļūs aizvien gudrāki, citi aizvien dumjāki, līdz pat pilnīgai degradācijai. Rezultātā pieaugs cilvēku agresivitāte, ko sekmēs gan etnisko konfliktu mākslīga izraisīšana, gan ekonomiskie faktori.

Viens piemērs. Bijām ar kolēģiem Valmieras novadā, netālu no Burtnieku ezera. Uz kāda iežogota privātīpašuma ieejas bija liels uzraksts: ”Privātīpašums. Šaujam bez brīdinājuma, apglabājam bez mācītāja.” To varētu uzskatīt par melno humoru, bet tiklab – par dziļi slēptas agresivitātes izpausmi. Starp citu, pasaulē aizvien vairāk dzirdams arī par dzīvnieku agresivitāti: haizivis uzbrūk cilvēkiem ne tikai Sarkanajā jūrā, bet arī Tālajos Austrumos.

Aktivizēsies dažādas anomālijas. Lidojošie šķīvīši parādīsies arī virs Rīgas. Nav izslēgts, ka tos redzēs masveidā. Cilvēkiem taču jājauc prāts, tāpēc uz katru galvu jābūt vismaz pa šķīvītim.

Vairākumu interesēs tikai nauda, taču pār dažiem nāks apskaidrība un iekšējs nemiers: Kad es pēdējoreiz esmu bijis teātrī? Kāpēc braucu uz Ēģipti, ja dzīvoju viesnīcā, dzēru, ēdu un paretam ieniru ūdenī, lai papriecātos par zivtiņām?

Klimata problēmas turpināsies līdz pat ozona caurumam virs Rīgas. Jā, jā, tādi nav tikai virs Antarktīdas vien. Atgādināšu, ka 1998. gada martā ozona līmenis virs Rīgas bija samazinājies par 30% zem normas, tas ir, bija radies ozona caurums. Tas mūs apdraud arī 2013. gadā, taču labā ziņa ir tā, ka Latvija neaizies bojā. Sliktā ziņa ir tā, ka sāksies pļaujas laiks onkoloģijai, kā arī sirds un asinsvadu slimībām, jo esam agresīvi un neprotam mīlēt. Mediķiem jābūt gataviem arī jaunām enerģētiskām slimībām, kas skars nervu sistēmu. Jo tālāk, jo sarežģītākas slimības parādīsies un cilvēki vairāk slimos. Izskaidrojums vienkāršs – nepildām savu dzīvu uzdevumu. To var attiecināt vismaz uz 80% mūsu valsts iedzīvotāju. Jāstrādā nevis ar sekām, kā to dara mediķi un dziednieki, bet ar cēloņiem. Ja cilvēku skāris vēzis, viņam jāatbrīvojas no savas agresijas, ja – sirds kaites, jāiemācās mīlēt.

Tauta ir jāizglīto, cilvēkiem jāpalīdz. Skaidrs, ka aizvien vairāk būs nepieciešamas parapsihologu un ezoteriķu konsultācijas. Šādu speciālistu skaits diemžēl nevairosies, esam sasnieguši kritisko masu. Šobrīd tādu, kuri spēj cilvēkiem palīdzēt un nodot viņiem savas zināšanas, ir aptuveni 3%. Var teikt, ka jau izkristalizējies, kurš nostājies sātana, kurš – Dieva pusē. Patērētāju sabiedrībā dzīvojošo vairums nespēj formulēt savus mērķus, un, ja arī izvirza, tad nezina, kā tos īstenot. Nezina, ka realizēšanai nepieciešams konkrēts laiks, telpa un mīlestība. Bērni, kas tagad dzimst, jau atrodas Zelta laikmetā. Tieši tāpēc mums viņiem jāpalīdz iedzīvoties šajā pasaulē, kurai viņi nav piemēroti.

Līdz 2020. gadam Latvijā parādīsies līderis – savas zemes patriots, iespējams, tā būs sieviete. Svarīgi katram izlemt, kādam politiskajam spēkam piesliesimies un kas vadīs mūsu valsti. Iedzīvotāji lamā politiķus, kurus paši izvirzījuši. Kā saka, mums ir tāda valdība, kādu esam pelnījuši. Jo vairāk būs gaišu, labestīgu, par nākotni domājošu cilvēku, jo labāka mums būs valdība.

Tā pati problēma attiecināma uz ģimenēm, jo 2013. gadā saasināsies dzimumu savstarpējās attiecības. Vai esat ievērojusi, ka visas biznesa lēdijas ir ļoti agresīvas, vīrišķīgas, apveltītas ar īpašu gribasspēku? Automašīna, dzēriena glāze, cigarete. Viņas ir tālu no sievišķības, nespēj būt mīlošas un labestīgas.

  1. gada decembris dos impulsu apjaust, ka dzīve ir brīnišķīga. Ja tu mīlēsi pasauli, pasaule mīlēs arī tevi. Nepārprotami pāriesim Zelta laikmetā, kas ir gudru cilvēku civilizācija, kuros attīstīta gaišzinība. Tā nozīmē atteikšanos no mēģinājumu un kļūdu metodes. Ja cilvēks gribēs kaut ko sasniegt, viņš savu mērķi skaidri redzēs. Šobrīd notiek skarba atlase, kad mirstība pārsniedz dzimstību, un katram ar pašcieņu jāpieņem tas, ko viņš nopelnījis.
Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Email this to someone
email