1. Paramonovs

itigelov“Pasaules galam – nē, Zelta laikmetam – jā!”

Ekspedīcija ar šādu devīzi apkārt pasaulei turpinās. Mūsu pozīcija ir vienkārša: pietiek runāt par Apokalipsi, laiks veidot Zelta laikmetu.

Uz doto brīdi mūsu ekspedīcijas pa pasauli ir novedušas pie dumpīgas idejas. Proti: Bībeles pēdējā daļa “Jāņa atklāsmes grāmata” nav pirmavots. Pamazām atklājas, ka nav bijis viens pravietis (apustulis) Jānis, bet gan divi. Un atbilstoši tam arī divi Apokalipses scenāriji: viens ar “Pasaules galu”, otrs ar Zelta laikmeta sākumu. Pēc divām mūsu ekspedīcijām uz Patmas (Patmosas) salu, kur tapusi Atklāsme, radās aizdomas, ka kaut kur apokrifu vidū varētu būt atrodams cits teksts, ne tik samudžināts un ar skaidrāku nākotnes izpratni. Šogad ekspedīcijai apkārt pasaulei jāatrisina šis jautājums.

Man jau teica, ka šī Bībele ir beigusies, un jaunā Bībele jau atrodama septiņās vietās uz Zemes, kuras mēs iedēvējām par “informācijas kapsulām”.

Kopumā rit ikdienas darbs: ekspedīcija apkārt pasaulei 2013. gada 16. februārī jau atklāja savu kārtējo darba sezonu, strādājot ar informāciju, ko devis erceņģelis Mihails. Sagatavošanā jauni maršruti, kolektīvs papildinās ar jauniem biedriem, notiek nodarbības topogrāfijā, niršanā, ezoterikā, parapsiholoģijā.

Jau noformēta ekspedīcijas grupa 11 cilvēku sastāvā, kas gatavojas doties pēc “Zelta laikmeta atslēgām”.

Pēdējā laikā par mums sākusi interesēties televīzijas kanāla REN TV (PEH TB) uzņemšanas grupa no Maskavas. Tā veido filmu par mūsu ekspedīcijām uz Tālajiem Austrumiem un NLO avārijas vietu, kā arī par ar Skrundas lokatoru un padomju slepenā institūta spārnoto raķešu radīšanu Madonas rajonā un ar to saistītām problēmām. Abus pēdējos objektus kontrolēja NLO un viņu aktivitātes Latvijā samazinājās tikai pēc padomju armijas aiziešanas no Baltijas. Uzņemtais materiāls jau bija palaists ēterā. Tā nosaukums — “Lielie noslēpumi. NLO. Spiegu spēles”.

  1. gada pēdējās ekspedīcijas noslēpumi.

Jau tagad varam dalīties informācijā par 2012. gada pēdējo, 254. ekspedīciju. Divas dienas pirms draudīgā 2012. gada 21. decembra atgriezās Ludmilas Timofejevas vadītā ekspedīcija no Krievijas. Tai bija diezgan sarežģīts uzdevums – nokļūt līdz Baikāla ezeram un Burjatijā apmeklēt budistu templi, kurā atrodas lamas Etigelova netrūdošais ķermenis. Ekspedīcijas uzdevumos ietilpa ne tikai iegūt informāciju par “pasaules galu”, bet arī saņemt svētību ekspedīcijas tālākajai gaitai.

Lūk, ko pastāstīja ekspedīcijas vadītāja Ludmila Timofejeva:

“Ceļš bija ilgs un grūts. Mums vajadzēja nokļūt 12 000 kilometru tālu no Rīgas. Aviobiļešu dārdzības dēļ braucām ar vilcienu, divas reizes pārsēžoties. Tam visam aizgāja 37 dienas.

Uzskatu, ka uzdevumu esam izpildījuši. Nesākšu ieslīgt visās ekspedīcijas peripetijās, galveno uzmanību pievērsīšu vien tās noslēguma stadijai.

Lama Etigelovs mūs interesē tāpēc, ka viņš laikā no 1911. līdz 1917. gadam bija visu Krievijas budistu galvenais hierarhs, un 1927. gadā nevis nomira, bet gan pats labprātīgi, ar meditācijas palīdzību, aizgāja no dzīves. Ir pagājuši 85 gadi, bet viņa ķermenis joprojām netrūd, locītavas ir kustīgas, āda elastīga, laiku pa laikam uz pieres parādās sviedru lāsītes. Lama Etigelovs sver 41 kilogramu, taču viņš pastāvīgi te zaudē aptuveni kilogramu, te atkal pieņemas svarā par tādu pat daudzumu. Analīzēm ņemtie paraugi no lamas ķermeņa infrasarkano staru spektrofotometrijā parāda, ka olbaltumvielu saglabājušas tādas frakcijas, kādas ir cilvēkam dzīvam esot. Profesors Zvjagins apgalvo, ka Etigelova ķermenis pēc sava stāvokļa atbilst pirms 12 stundām miruša cilvēka ķermenim.

Kopumā, tā nav ne mūmija, ne pīšļi, bet ķermeņa saglabāšanās, kas ir pretrunā ar visiem zinātnes likumiem. Budistu lamas negrib atklāt savus noslēpumus. Pēc Krievijas budistu vadītāja Damba Ajuševa domām Etigelovs ir sasniedzis Tukšumu – visu parādību lielāko realitāti.

Ivolginas dacana arhīvos 1998. gadā atrada Etigelova vēstījumu un nākotnes pareģojumus, taču viss ir šifrēts vecmongoļu valodā ar iespraudumiem tibetiešu valodā un sanskritā. Vienu atšifrētu vēstījuma lappusi mēs atvedām sev līdzi.

Lūk, Hambo Lamas Daša Doržo Etigelova vēstījums nākamajām paaudzēm.

 

Ar trim neaizmirstamā Lamas dārgumiem svētītais,

Spēj droši un pastāvīgi pilnveidot savu Prātu,

Radot desmit svarīgu tikšanos iespēju.

Jaunā drauga bagātība, ir tikai agrīnā labdarību uzkrāšanā.

Redzēt zelta kalnu Sumeru, ir tas pats, kas tikties ar pieciem Skandhiem.

Vai jūsu dārgais ķermenis ir mierīgs, vai necieš?

Palieciet tīri bīstamā juku laika dubļu jūrā,

Kā piecu Skandhu zieds, līdzīgi kuplam kokam, kurš satur to vietu, kurā izaudzis.

Vai jūsu piecas tieksmes ir labas, vai tās nav skārusi krusa vai sarma?

Ar šiem vārdiem atstāju Mācību, lai jūs to saglabātu un atcerētos!

Grūti sameklēt kādu, kurš būtu atradis mūsu dārgo, brīvo cilvēcisko ticību!

Grūti atrast tādu, kurš būtu sastapies ar Dārgo Budas Mācību!

Pie vietējā saimnieka – Očirdari Lamas – grūti piekļūt, lai parunātos!!!

Ļāvies dzīvībai bīstamu darbību mānam,

Mūža galu sasniegsi arī bezrūpīgi soļodams,

Savas karmas sarkanās enerģijas dzīts,

Kas ved tevi pretī Nāves saimniekam.

Aizejot kārtējā vientulības pasaulē,

Visa tava bagātība, draugi un tuvinieki,

Paliks dzimtajā malā un nesekos tev.

Šīs neprātīgi vāktās un krātās bagātības,

Pārtaps par indi un nekam nederēs,

Tā mācīja visi agrākie Budas.

Bezkaislīgi pētīt laicīgo dzīvi, saciet ar šodienu

Desmit Labo Darbu praktizēšanu – nekavējoties!!!

Kamēr esmu šajā dzīvē,

Vairāk man īpaši nav ko teikt savā beidzamajā vēstījumā.

 

Tulkojis 24. Pandilo Hambo Lama Dambi Ajuševs

 

Kā jau bija gaidāms, kad mūsu ekspedīcija ieradās Ivolginas dacanā, pie netrūdošā ķermeņa nevienu nelaida. To ļauj skatīt ne vairāk kā 7 reizes gadā. Uzzinājuši, ka esam no Latvijas, dacana administrācijas darbinieki mūs vispirms nosūtīja uz dievkalpojumu templī, pēc tam – pie astrologa.

Astrologa priekšā uz zema galdiņa stāvēja senas grāmatas, vairākas no tām, cik sapratu, bija rakstītas sanskritā. Viņš paprasīja mūsu dzimšanas datumus, tad apvēsa plāksnītes ar tabulām un izteica savu prognozi. Pēc tam nosūtīja pie lamas uz pārrunām. Tur bija milzīga rinda ko mēs godprātīgi izstāvējām (pareizāk, izsēdējām).

Lama izrādījās ļoti patīkams sarunu biedrs. Radās iespaids, ka viņš jau sen par mums zina un gaida mūs. Pāršķirstījis kādu senu manuskriptu, lama palūdza mani nosaukt savu dzimšanas dienu, pastāstīja man par daudzām manām personīgajām problēmām.

Kad uzdevu viņam jautājumu, ko tas domā par mūsu trim Baltijas valstīm, atbilde bija ļoti īsa:

“Igauņi – savas zemes saimnieki,

Lietuvieši – uzņēmēji,

Bet Latvijā – žēl Nila Ušakova.”

Lama painteresējās par Ušakova veselību, jautāja, kā viņš jūtas un, nezin kāpēc, ko es zinu par viņa slimību.

Pēc pārrunām lamā sāka skaitīt mantras un apslacīja mūs ar svētīto ūdeni. Pēc tam viņš uzdāvināja divas zilas šalles un svētīja netrūdošā lamas Etigelova apmeklējumam. Jau cits lama pavadīja mūs uz templi, kurā bija stikla sarkofāgs.

Etigelovs sēdēja lotosa pozā, bez galvassegas, aizvērtām acīm, taču no plakstiņu apakšas it kā strāvoja divi zilganbalti stari. Radās iespaids — kāds atvēris manu galvaskausu, bet ķermenis atrastos bezsvara stāvoklī.

Lama pavadonis bija ļoti laipns un ļāva pabūt kopā ar Etigelovu tik ilgi, cik vēlējāmies. Strādāt templī nesākām, vienīgi, jau projām ejot, uzdevām Etigelovam jautājumus par civilizācijas evolūcijas problēmām. Interesantākās no atbildēm ir šādas:

Visus neizglābsit. Izdzīvos tie, kas pamodīsies no snaudas. Rīkojieties saskaņā ar sirdsapziņu, ejiet paklausot sirds aicinājumam.

Baltā rase ar Sargātāju palīdzību paglābs ne tikai cilvēci, bet arī Zemi. Cilvēkiem jau daudz kas ir atklāts un tiks dots vēl. Neieciklējieties pagātnē, taču nekad neaizmirstiet to. Esiet vienkāršāki, nenodariet pāri sev un citiem.

Lai izglābtos paši, rīkojieties saskaņā ar Dabas likumiem.

Cilvēcei pašai jāaptur sava degradācija un neviens jums tur nepalīdzēs. Mēs esam pārsteigti par jūsu tuvredzību un seklumu, jūs esat pazaudējuši pašsaglabāšanās instinktu.

Netrūdošs ķermenis ir ticības cilvēka varenībai simbols. Gars, dvēsele un miesa – trejādas (trīsvienīgas) tāpat kā pasaule. Ļaunums iznīcina visu. Apstājieties! Apdomājieties, vēl viss nav zaudēts.

Esiet mierīgi, viss notiek saskaņā ar Visuma plānu. Ievērojot Visuma likumus atgriezīsieties pie harmonijas, no kuras jums palicis tik maz.

Saudzējiet taigu – tās ir mūsu plaušas.

Saudzējiet ūdeni – tā ir mūsu dzīvība.

Kalni ir uztvērēja un raidītāja antenas

Saule dod ne tikai dzīvību, bet arī izmaiņas DNS molekulā.

 

Mūsu ekspedīcija saņēma svētību kā ekspedīcijas apkārt pasaulei daļa un mēs devāmies mājup.