STARPTAUTISKĀ EZOTĒRIKAS UN PARAPSIHOLOĢIJAS ASOCIĀCIJA

LATVIJAS EZOTĒRIKAS UN PARAPSIHOLOĢIJAS ASOCIĀCIJA

   Asociācijas izveides galvenais mērķis ir sagatavot cilvēci pārejai uz jaunu evolūcijas posmu – uz jaunu ekonomisku formāciju.

   Asociācijas struktūrā ietilpst zinātniski pētnieciskā daļa un mācību centrs. Mācību programmā ir ap 30 priekšmetiem: visas mūsdienu ezotērikas un parapsiholoģijas metodes, kā arī nepieciešamie vispārizglītojošie priekšmeti.

 

 

No 2023. gada 6. novembrī Starptautiskā ezoterikas un parapsiholoģijas asociācija aicina pievienoties apmācībām pēc unikālā autorkursa

“PRAKTISKĀ PARAPSIHOLOĢIJA UN EZOTĒRIKA”.

Mācības latviešu valodā.

“Praktiskā parapsiholoģija un ezotērika”:

🔸30 pedagoģiskā darba gadi,

🔸25 ar autortiesībām aizsargātas priekšmeti,

🔸 video lekcijas un papildu materiāli,

🔸 mācījās vairāk nekā 1000 studentu,

🔸 413 ekspedīcijas visā pasaulē,

🔸Pēc apmācību pabeigšanas tiek izsniegts sertifikāts par tiesībām veikt parapsihologa-ezotēriķa konsultanta darbu.

👉🏻 (+371) 29405153 , lauf@inbox.lv

ZINĀŠANAS IR NĀKOTNES ATSLĒGA!

Latvijas Ufoloģijas un Energoinformāciju apmaiņas asociācija
kalninja-2Dibināta 1990. gada 21. janvārī. Šobrīd asociācija ir lielāka sabiedriskā organizācija Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar zinātniski-pētniecisko darbu, kura pamatā ir divi virzieni: 1) visu cilvēces uzkrāto zināšanu sintēze; 2) nākotnes evolūcijas procesu prognozēšana un modelēšana.

Zinātniski- pētniecisko darbu ietvaros mūsu organizācija ir veikusi vairāk nekā 250 ekspedīcijas pa Eiropu un Āziju. Ekspedīciju darba procesā tika izpētītas vairākas anomālās zonas ( Permas apgab., uz Koļskas pussalas utt.), kā arī megalītiskās būves (Stounhendža – Anglijā, Karnaka – Francijā, Solovecku salu labirinti, dolmēni – Kaukāzā, Arkaims – Urālā utt.).

Izņemot energoinformatīvās nozīmes izpēti, tika apstrādātas arī vēsturiskas nozīmes vietas, personas un notikumi (vikingi, tamplieri, katari, druīdi, Nostardamus, Vanga, Leonārdo da Vinči, Napaleons u.c.).

No iegūtās informācijas un ņemot vērā sabiedrības uztveri, var secināt par būtisku mūsu civilizācijas attīstības vēstures korekciju.

No 1990.g. līdz 1993.gadam Asociācija izdeva tajā laikā pazīstamāko grāmatu „M-skij treugoļņik”. Pēc cenzūras atcelšanas 1989.gadā no ufoloģijas un parapsiholoģijas tēmām un problēmām, tas bija pirmais periodiskais laikraksts bijušajā PSRS teritorijā.

Šobrīd, pie mums tiek gatavota vesela populār – zinātnisku grāmatu sērija, kas informatīvi būs balstīta uz pēdējo ekspedīciju atklājumiem un secinājumiem. Mūsu darba procesā izmantojām visu labāko, ko ir radījusi zinātne visā civilizācijas vēsturē.

Ar mums sadarbojas profesori un zinātņu doktori no vairākiem institūtiem (tai skaitā arī no Latvijas Universitātes). Mūsu darbā mēs izmantojam arī pasaules reliģiju pieredzi (kristietības, musulmaņu, budistu u.c.), kā arī 1991. gadā mēs saņēmām oficiālu atbalstu-iesvētību no paša Krievijas Patriarha Aleksija II, vienai no mūsu ekspedīcijām.

Latvijas Parapsiholoģijas Asociācija

Dibināta 2001.g.15.oktobrī.

Organizācija veidota, lai apvienotu visus šīs sfēras profesionāļus. Pēdejās izstrādes liek skaidri saprast, ka laiks, kad katrs bija pats par sevi, ir beidzies. Šajā laikā dzīves perspektīvas būs tikai tiem, kas spēs iemācīties strādāt domubiedru kolektīvā.

Pēdējā laikā, paaugstinoties vispārējai interesei, parādījās daudz pseidoparapsihologu, „dziednieku”, „ekstrasensu”, ar vienu vārdu sakot – šarlatānu. Parapsiholoģijas Asociācija par vienu no saviem mērķiem uzstāda ar ekspertu-speciālistu palīdzību, izmantojot testēšanas metodes, reāli izvērtēt cilvēka spējas un dotības.

Nākošais uzdevums ir uzlabot kontaktus un attīstīt sakarus ar ārzemju kolēģiem. Šodienas problēma slēpjas tajā, ka visā bijušajā PSRS teritorijā tāda specialitāte kā „parapsihologs” neeksistē, bet viņas svarīgums un nepieciešamība ir acīmredzama visiem. Tādējādi, izmantojot vispārējo Latvijas tendenci – tiekties uz rietumiem un uzlabojot autoritatīvus sakarus ar rietuma analoģiska profila organizācijām, palīdzēs legalizēt parapsihologa specialitāti arī šeit Latvijā.

Sabiedriskā atzīšana nepieciešama, lai būtu iespēja pilnvērtīgi vadīt zinatniski-pētniecisko darbību visos parapsiholoģijas virzienos un reāli varētu palīdzēt iedzīvotājiem. Tiek analizētas iespējas ārzemju investīciju saņemšanai problēmām, kas rodas cīņā ar jaunām slimībām parapsiholoģijas aspektā.

Cits svarīgs uzdevums ir palīdzēt medicīnai vienmērīgi pariet no „cīņas ar sekām” uz „darbu ar cēloņiem”, jo mūsdienu medicīna vāji nosaka cēloņu līmeni un nesaprot energoinformācījas izraisošās saslimšanas.

Mācibu centrs „Gudrība”
dsc00134Zinātniski-pētnieciskā darba procesā, analizējot iegūto informāciju, nonācām pie secinājuma, ka ir nepieciešams radīt sistēmu, kas ļautu nodot uzkrātās zināšanas cilvēkiem. Citiem vārdiem sakot, vajag uzsākt energoinformatīvo apmaiņas principu, kas ļautu iegūtajai informācijai, nevis uzkrāties vienā vietā, bet gan vienmērīgi cirkulēt pa visu sistēmu.

Pirmajā posmā tika organizēti 1-2 mēnešu kursi, kas ļāva nodot cilvēkiem Pasaules pamatprincipus un Visuma pamatlikumus. Šie kursi tika iedalīta tematiskajos semināros ( mīlestība un seks, ģimene un laulība, zudušās civilizācijas, slepenās biedrības utt.). Turpinot pārliecinājāmies, ka iegūtajai informācijai ir nepieciešama strukturizācija. Tāpēc 1996. gadā tika uzsākti divu gadu kursi ar nosaukumu „Parapsihologs-ezotēriķis”. Šajā kursā bija virs 70 priekšmetiem, gan vispārizglītojošos (fizika, ķīmija, bioloģija, astronomija u.c.), gan arī speciālos (parapsiholoģija, ezotērika, bioenerģētika, astroloģija, hiromantija, numeroloģija u.c.). Kurss sastāvēja ne tikai no teorijas, bet arī no prakses, kur obligāta bija piedalīšanās ekspedīcijās.

Mācību grupu skaits nemitīgi pieauga, tādēļ 2000. gada 7. janvārī radās jauns, atsevišķs Mācību centrs – augstākā mācību iestāde „Komunikāciju augstskola”. Bet mūsu pieredze rāda, ka Zinātnes un Izglītības ministrija neatbalsta izglītības sistēmā jaunu priekšmetu un metodiku ievadīšanu, un tas neiet kopā ar mūsu ideoloģiju.

Tā rezultātā „Komunikācijas augstskola” tika pārdēvēta par Mācību centru „Gudrība”.

Mums ir augstas prasības pret pasniedzēju sastāvu – tas ir zinātņu, doktoru un profesoru līmenis. Dažus priekšmetus pie mums lasa speciālisti no ārzemēm.

Beidzot kursus, labākie klausītāji var iekārtoties darbā mūsu organizācijās, kā arī ir iespējas pasniegt mācību priekšmetus mūsu Mācību centrā.

Mūsu adrese:

Latvija LV 1050, Rīga

Kalniņa iela 2-1

talr. (+371) 67281825

E-mail: lauf@inbox.lv

Konts

SIA “Macību centrs Gudrība 
Reģ : 40003475532

Jurid.adrese  “Alfreda Kaniņa iela 2-1, LV-1050
Banka  :  SWED Bank
Konts : LV69 HABA 0001 4080 5495 9

KĀ ATRAST Rīgā (skat. karti): 

kalninja3

Поделиться:
Share on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Email this to someone
email